39. Josef Mánes přisouzeno Krajina
kresba tužkou v paspartě, zaskleno, rámováno
Technika: kresba
Šířka: 29 cm, výška: 18 cm, rámování: 41 x 51 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 13.09.2021 20:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč