39. Keramický talíř V.
Značeno zespodu, průměr 14,5 cm
Technika: kombinovaná technika, materiál: ručně malovaný a glazovaná keramika
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 25.01.2023 19:19 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč