39. Konvolut 3 kusů

1. Rybáři, 20,5 x 34,5 cm, zaskleno, rámováno 39 x 53,5 cm, malba David Tenives, rytec Pére Godefroy
2. V krčmě, 27,5 x 23 cm, zaskleno, rámováno 47 x 37 cm, malba Andrien Van Ostade, rytec Ctaefsens
3. Zápolení na koních, 26 x 30 cm, zaskleno, rámováno 39 x 46 cm, malba Wouvermans, rytec Desaulx a Daudet
Technika: mědirytina
Stav: poškozeno

Konec dražby: 10.05.2022 19:24 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč