Květiny ve váze

signováno vpravo dole
Šířka: 40 cm, výška: 59 cm, rámování: 69 x 50 cm

Konec dražby: 24.11.2021 19:19 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč