39. Uherek Rudolf 1895-1964
barevná křída na papíře, Sig. PD, datováno 36, Polní cesta, rozměr 23,5x31, rámováno 38 x 44,5
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 550 Kč