171. Při západu
Autor: Antonín Jindřich
signováno vpravo nahoře, datováno vlevo nahoře, rámováno
Technika: kombinovaná technika, materiál: karton, datace: 1966
Šířka: 45 cm, výška: 33 cm, rámování: 40 x 52 cm
Konec dražby: 21.01.2021 21:10 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč