Grafické listy 2 ks

Autor: Rembrandt Harmenszoon van Rijn
(1606 Leiden - 1669 Amsterdam, Nizozemí)

Ukamenování sv. Štěpána (vydavatel: I. G. Hertel)
Kristus a Samaritánka (vydavatel: I. G. Hertel)
signováno v tisku dole pod náměty
Technika: lept, datace: 18. století
Šířka: 16,5 - 10,5 cm, výška: 12 cm, rámování: volně v paspartě 50 x 33 cm

Konec dražby: 18.04.2023 20:58 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč