55. Aviňon
Autor: Karl Stig Börje Jonzon
(1913 Köping on Öland, Švédsko - 1987)
datováno a signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu, datace: 1940
Šířka: 41 cm, výška: 33 cm, rámování: 46 x 54 cm
Konec dražby: 13.12.2022 20:41 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč