Snopy

Autor: R. Petrovský

signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 46 cm, výška: 31 cm, rámování: 44 x 59 cm

Konec dražby: 10.02.2020 21:07 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč