138. Skot na pastvě
Autor: Jørgen Luplau Janssen
(1869 - 1929 Dánsko)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 48 cm, výška: 31 cm, rámování: 43 x 61 cm
Konec dražby: 12.12.2022 21:36 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč