Beskydy

Autor: Luděk Pokorný
(1965 ?)

Signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel
Šířka: 20,5 cm, výška: 14,5 cm, rámování: 22 x 27 cm

Konec dražby: 13.12.2022 22:05 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč