18. Portrét

Autor: Blažej Juřena
(1940 Halenkovice (Zlín))

Signováno vpravo dole, na reversu štítek galerie Mazur. Rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 50,5 cm, výška: 75,5 cm, rámování: 78 x 54 cm

Konec dražby: 12.12.2022 20:11 SEČ

Zbývá: 12d 11h 40m 32s

Vyvolávací cena: 2 400 Kč