148. Nad ránem
Autor: Carl Dahlgren
(1885 - 1962 Švédsko)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 75 cm, výška: 48 cm, rámování: 59 x 86 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 16.03.2023 21:30 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč