Dáma
Autor: Helena Hurtová Hašpicová
(1953 Přerov)
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek. Paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: tempera
Šířka: 11 cm, výška: 10 cm, rámování: 24 x 24 cm
Konec dražby: 08.11.2023 21:20 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč