Umělci
Autor: Helena Hurtová Hašpicová
(1953 Přerov)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: tempera
Šířka: 8 cm, výška: 12 cm, rámování: 29 x 24 cm
Konec dražby: 08.11.2023 21:21 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč