Nevěsta
Autor: Helena Hurtová Hašpicová
(1953 Přerov)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: mezzotinta, datace: 1986
Šířka: 7 cm, výška: 8 cm, rámování: 27 x 24 cm
Konec dražby: 08.11.2023 20:31 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč