157. Zimní čas
Autor: Göte Svensson
(? Švédsko)
trhliny na plátně, signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 49 cm, výška: 30 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 13.12.2022 21:49 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč