28. Akt stojící ženy
Autor: Alois Sopr
(1913 Manětín - 1993 Plzeň)
sádrové modeletto, signováno na plintě Sopr, datováno 1944
Materiál: sádra, datace: 1944
Stav: poškozeno
Konec dražby: 05.12.2017 18:27 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč