394. Dětské nádobíčko
4 kusy porcelánového dětského nádobí zdobené ručně zlacením a malovanými květy. Značeno zespodu vtlačenou značkou Loket.
Datace: 19. století
Šířka: 10 cm, výška: 13 cm
Konec dražby: 10.02.2020 19:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč