Vrba
Autor: Petr Hampl
(1943 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole v tisku a tužkou, vlevo číslováno 3/120, volný list
Technika: lept, datace: 1982
Šířka: 10,5 cm, výška: 15 cm
Konec dražby: 09.04.2024 21:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč