Kopie dle akvarelu Murilla
Autor: J. Techl
číslováno 14 vlevo dole, datováno a signováno vpravo dole, volný list
Technika: suchá jehla, datace: 1950
Šířka: 27,5 cm, výška: 37,5 cm
Konec dražby: 21.09.2023 21:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč