2. Sedící akt ženy
Autor: Rudolf Fugger
datováno a signováno vlevo dole, paspartováno, volný list
Technika: kombinovaná technika, datace: 1938
Šířka: 13 cm, výška: 24 cm
Konec dražby: 14.03.2023 20:45 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč