162. Konvolut 2 kusů grafik, Krajiny
Autor: Luděk Dostál
(1943 Olomouc)
volné listy, datováno, číslováno a signováno uprostřed dole
Technika: litografie
Šířka: 11 cm, výška: 16 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.01.2023 21:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč