75. Důl Jiří
Autor: Lumír Topinka
(1927 Plzeň - 2002 ?)
na reversu autorský štítek
Technika: olej na plátně
Šířka: 90,5 cm, výška: 60,5 cm, rámování: nerámováno
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.12.2022 20:54 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč