Rodina - L formát, vystaveno

Autor: Jan Šafránek *1910
(1910 Kolence - 1981 Praha)

datováno a signováno vpravo dole, vystavované dílo, na reversu razítko Galerie umění v Karlových Varech, dílo pochází z pozůstalosti manželky J. Šafránka
Technika: olej na plátně, datace: 1969
Šířka: 80 cm, výška: 100 cm

Konec dražby: 24.01.2023 20:05 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 800 Kč