Večer u Slávie

Autor: Jan Šafránek *1910
(1910 Kolence - 1981 Praha)

na reversu autorský štítek, datováno a signováno vpravo dole, rámováno, dílo pochází z pozůstalosti manželky J. Šafránka
Technika: olej na plátně, datace: 1975
Šířka: 83 cm, výška: 63 cm, rámování: 75 x 96 cm

Konec dražby: 24.01.2023 20:13 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 800 Kč