Věra

Autor: Jan Šafránek *1910
(1910 Kolence - 1981 Praha)

přisouzeno autorovi, paspartováno, zaskleno, rámováno, dílo pochází z pozůstalosti manželky J. Šafránka
Technika: tempera, materiál: karton
Šířka: 47 cm, výška: 66 cm, rámování: 84 x 64 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 24.01.2023 20:17 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 600 Kč