23. Rodina s dětmi

Autor: Josef Bieber
(1896 Boskovice - 1970 Boskovice)

signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: tempera
Šířka: 48,5 cm, výška: 57,5 cm, rámování: 69 x 60,5

Konec dražby: 05.03.2024 20:11 SEČ

Zbývá: 12d 7h 11m 8s

Vyvolávací cena: 1 300 Kč