29. Bouzov
Autor: Josef Krasický
(1900 - 1977 Kvasice, Kroměříž)
datováno a signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: perokresba na kartonu, materiál: kolorovaná akvarelem, datace: 1941
Šířka: 20 cm, výška: 20 cm, rámování: 39 x 39 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.01.2023 20:56 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč