4. Chramosta Cyril 1908-1990
Chramosta Cyril, litografie na papíře, Pražský hrad, sig. PD, datováno 1968, číslováno 134/200, tisková plocha 21 x 27 cm, rozměr 29 x 35 cm
Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč