J. Lenox - Krajina pod horami

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 86 cm, výška: 64 cm, rámování: 67 x 93 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.04.2022 20:18 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč