4. Muž v zimě

signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 6 cm, výška: 9 cm, rámování: 25,5

Konec dražby: 21.07.2021 20:02 SELČ

Zbývá: 3d 18h 25m 24s

Vyvolávací cena: 400 Kč