4. Procházka - Krajina s rybníkem
signováno vpravo dole, rám vlevo poškozen
Technika: olej na kartonu, datace: 1960
Šířka: 66 cm, výška: 49 cm, rámování: 59 x 76 cm
Konec dražby: 17.09.2019 19:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč