Randez-vous
signováno značkou vpravo dole v tisku, volný list
Technika: litografie
Šířka: 28 cm, výška: 41 cm
Konec dražby: 08.11.2023 20:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč