4. Stromy v krajině
signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 11 cm, výška: 15 cm, rámování: 38 x 28 cm
Konec dražby: 20.02.2023 20:01 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč