40. Rytíř Václav (1889-1943)
olej na kartonu, sign PD Rytíř, rozměr 33x23cm, rámováno 34x44,5cm, rám poškozen
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč