Statek

signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 41 cm, výška: 31 cm

Konec dražby: 29.11.2021 19:19 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč