40. Statek
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 41 cm, výška: 31 cm
Konec dražby: 29.11.2021 19:19 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč