Pohled do krajiny

Autor: Josef Petr
(1872 Hradec Králové - 1933 Praha)

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 1931
Šířka: 75 cm, výška: 65 cm, rámování: 76 x 86 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 13.12.2022 20:36 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč