48. J. Petr - Pohled do krajiny
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 1931
Šířka: 75 cm, výška: 65 cm, rámování: 76 x 86 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.12.2022 20:36 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč