120. V lese
Autor: Antonín Volhejn
(1910 - 1988)
přisouzeno autorovi, pochází z rodiny autora
Technika: olej na kartonu
Šířka: 31 cm, výška: 36 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.02.2024 20:39 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč