Krajina s domy
Autor: Alfred Adámek
(1896)
signováno vpravo dole, paspartováno
Technika: akvarel
Šířka: 56 cm, výška: 37 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 18.12.2023 21:39 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč