Krojovačka
Autor: František Nesvatba
(1902 Kroměříž - 1976)
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 42 cm, výška: 49 cm, rámování: 65,5 x 59 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 22.10.2023 15:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč