82. Růže ve váze
Autor: Blanka Šklíbová
signováno vpravo uprostřed, rámováno
Technika: olej na překližce, datace: 1998
Šířka: 36 cm, výška: 47,5 cm, rámování: 54 x 42,5
Konec dražby: 09.01.2023 20:45 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč