Chalupa na poli
Autor: Jaroslav Riedl
(1893 Praha - 1945)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 78 cm, výška: 58 cm, rámování: 73 x 92,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 22.10.2023 16:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč