98. Kupky sena
Autor: Jaroslav Riedl
(1893 Praha - 1945)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 98,5 cm, výška: 68 cm, rámování: 81 x 111
Konec dražby: 10.01.2023 20:53 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč