197. Letní kytice ve džbánu
Autor: Jaroslav Dračka
(1923)
signováno a datováno vpravo nahoře, na reverzu autorský štítek, rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1994
Šířka: 33,5 cm, výška: 49,5 cm, rámování: 58 x 43
Konec dražby: 10.01.2023 21:43 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč