Konvolut obrazů - 2 kusy
Autor: Jaroslav Dračka
(1923)
signováno a datováno, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 46 x 61 cm
Konec dražby: 09.01.2024 21:44 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč