Ležící žena
Autor: Arnošt Paderlík
(1919 Nučice - 1999 Praha)
signováno a datováno vlevo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: litografie, datace: 1960
Šířka: 49 cm, výška: 34 cm, rámování: 40 x 56 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 17.10.2023 21:40 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč