194. Chudara - Záliv
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1997
Šířka: 80 cm, výška: 34 cm, rámování: 49 x 95
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.01.2023 21:41 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč