140. Pohled do krajiny
Autor: Vladimír Novák
(1898 Praha - ?)
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 25 cm, rámování: 39 x 48 cm
Konec dražby: 20.06.2019 21:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 850 Kč