248. Podzimní řeka
Autor: Vladimír Novák
(1898 Praha - ?)
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: volný karton
Konec dražby: 13.05.2024 21:22 SELČ
Zbývá: 10d 23h 33m 36s
Vyvolávací cena: 2 000 Kč